قوانین انجمن استاپ وزن

قوانین عمومی فعالیت در انجمن لاغری استاپ وزن ایران stop vazn -نحوه ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب

قانون شماره 1) لطفا در هنگام ثبت نام در انجمن کاهش وزن ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايید .

قانون شماره 2) لطفا در هنگام ارسال پيغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايید . در صورت مشاهده عبارات و اصطلاحات نامناسب و مغایر با شئونات ملی یا مذهبی ، اشتراک كاربری شما در اولين فرصت حذف و دسترسي شما به انجمن کاهش وزن قطع می گردد .

قانون شماره 3) لطفا در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغام هاي خود از يک عنوان مناسب استفاده نمايید . اين عنوان مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد .

قانون شماره 4) لطفا هنگام ایجاد تاپیک یا مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نموده و از مطرح کردن سوالات خود در انجمن های نامتناسب با سوالشان خودداری نمایند .

قانون شماره 5) لطفا از ارسال تاپیک های تکراری جدا خودداری فرمایید . قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده از گزینه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید .

قانون شماره 6) لطفا در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتما منبع آن را ذکر نماييد . در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتما نام وي را ذکر نماييد .

قانون شماره 7) لطفا در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصي خود ، به هیچ وجه از تصاویر برای تبليغات فروشگاه اینترنتی خودتان یا ديگران استفاده نکنید . توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد . همچنين در سايت محلي در انجمن ساخته شده است که شما مي توانيد از آن جهت تبليغ سایت ، فروشگاه اینترنتی و محصولات خود استفاده نماييد .

قانون شماره 8) لطفا از ساخت بيشتر از يک نام کاربری در انجمن کاهش وزن جدا خودداري فرماييد . در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آن ها در اولين فرصت حذف خواهند شد و دسترسي کاربر به انجمن مسدود می گردد .

قانون شماره 9) لطفا دقت فرماییدبخصوص اعضای بازرچه انجمن که استفاده از نام کاربری سیستم های ، شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی تنها برای نمایندگان رسمی آنها مجاز بوده و در صورت استفاده دیگر کاربران از اینگونه اسامی خاص ، ضمن اخطار ، نام کاربری آنها تغییر می یابد .

قانون شماره 10) لطفا از ویرایش پست اول خود در تاپیک هایی که ایجاد می کنید خودداری نمایید . این اقدام صرفا توهین به سایر کاربران انجمن محسوب شده و به هر دلیلی که باشد ، دسترسی کاربر خاطی به انجمن برای همیشه مسدود می گردد .

قانون شماره 11) لطفا توجه داشته باشید که هر گونه تلاش برای آسیب رسانی به انجمن اعم از محتوایی و یا ایجاد اختلال در پایداری انجمن ، و هر گونه تلاش برای بر هم زدن نظم کلی انجمن و انحراف آن از هدف و مسیر اصلی ، تخلف محسوب شده و از همه کاربران خواهشمندیم نهایت همکاری را داشته باشند . در صورت مشاهده چنین مواردی قطعا با کاربر متخلف برخورد می شود .

قانون شماره 12) لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد چرا که مهمترین هدف انجمن کاهش وزن پاسخگویی به سوالات سایرین و آموزش موارد مورد نیاز به آنهاست .

قانون شماره 13) لطفا در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالب نامرتبط و اسپم خودداري فرماييد .

قانون شماره 14) لطفا از نوشتن نامه هاي تجاري و يا پست های تبلیغاتی در سایر انجمن ها به جز بازارچه پرهيز كنيد . در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند و در محلی جز بازارچه و در بخش مرتبط درج شده باشند ، توسط مديران حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اشتراک براي هميشه بسته خواهد شد .

قانون شماره 15) لطفا از تکرار يك سوال و يا يك تاپیک در انجمن هاي مختلف خودداري كنيد . همیشه انجمن مناسب و مربوط به موضوع مورد سوال خود را انتخاب نموده و فقط در آن انجمن ، موضوع خود را ارسال كنيد .

قانون شماره 16) لطفا مد نظر داشته باشید که مسئوليت تمامي فايل ها و يا تصاوير و . . . كه از طريق سايت رد و بدل مي شوند بر عهده كاربر فرستنده مي باشد و انجمن کاهش وزن در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن و ويروسي نبودن آن ها و . . . ندارد .

قانون شماره 17) لطفا براي حفظ امنيت بيشتر و احترام به سایر کاربران ، جهت گرفتن پاسخ سوالات خود صرفا از تاپیک های موجود در انجمن ها استفاده نماييد . در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق تماس تلفنی ، ايميل ، چت و يا هر روش ديگري ارتباط داشته باشيد انجمن کاهش وزن هيچ گونه تعهدي برای همکاری در زمینه رفع مشكلات احتمالي نخواهد داشت .

قانون شماره 18) لطفا دقت کنید که در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت ، با كاربر خاطی برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمن قطع می گردد .

قانون شماره 19) لطفا جهت مطرح کردن مشکلات مرتبط باسایتهای فروشگاهی از انجمن های اختصاصی این سیستم ها استفاده نموده و کمال ادب و نزاکت را رعایت نمایید . به یاد داشته باشید که هدف از ایجاد انجمن کاهش وزن ، ارتقای سطح بهداشت سلامت جسمی وروحی واستفاده ازتجربیات اعضای انجمن می باشد لذا رعایت آداب گفتگو از ابتدایی ترین شروط این مهم می باشد .

قانون شماره 20) لطفا در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمن ها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران و شرع مقدس اسلام احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مغایر با آن ها جدا خودداري فرماييد . مسئولیت عدم توجه به این موارد تماما بر عهده کاربر بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه انجمن کاهش وزن و مدیران آن نمی باشد .

قانون شماره 21) لطفا توجه داشته باشید که چنانچه تاپيک و يا پيغامی از کاربران توسط مديري در انجمن حذف و يا ويرايش شد ، در صورت داشتن سوال در اين رابطه و يا خواهان جويا شدن علت موضوع لطفا براي مدير آن انجمن يک پيغام خصوصي ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصي مطرح کنيد تا آن مدير نيز در اين باره شما را راهنمايي و جواب سوالات شما را به طور کامل بدهد . در صورت مطرح کردن سوال در اين رابطه و يا جويا شدن علت موضوع در انجمن هاي عمومي آن ارسال و يا تاپيک زائد سريعا حذف خواهد شد و شما نيز جواب سوال خود را دريافت نخواهيد کرد .

قانون شماره 22) لطفا در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين انجمن از يک کاربر در صورت تمايل به همکاری با انجمن کاهش وزن و حفظ محیط سالم و علمی آن ، با استفاده از دکمه گزارش پست خلاف ، آدرس تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا سريعا به موضوع رسيدگي شود .

قانون شماره 23) لطفا دقت بفرمایید که در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز ، توهين آميز و يا مسايل و مشکلات شخصي در مورد يک کاربر و يا يک مدير در انجمن ها ، آن ارسال سريعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد .

قانون شماره 24) لطفا برای تشکر کردن از سایر کاربران صرفا از دکمه تشکر موجود در گوشه سمت راست هر پست استفاده کنید . چنانچه برای تشکر کردن اقدام به ارسال پست نمایید ، علاوه بر دریافت تخلف کاربری ، پست شما به ناچار حذف می گردد .

قانون شماره 25) لطفا مد نظر داشته باشید هرگونه بحثي که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي خود بشود و به نوعي برخلاف قوانين انجمن کاهش وزن باشد در صورت تشخيص مديران ، تاپيک و يا بحث هاي اضافه آن تاپیک حذف خواهند شد . بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري نمایند .

قانون شماره 26) لطفا از ارسال پست ها و موضوعات تكراري خودداري فرماييد . موارد تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد . در صورتي كه قصد کاربر ازین کار ، تبليغ و يا نمايش يك مطلب در تمامي انجمن ها تشخیص داده شود ، تمامي ارسال های کاربر خاطی حذف و اشتراک وي نيز در اولين فرصت مسدود می گردد .

قانون شماره 27) لطفا در صورت داشتن انتقاد از رفتار يک کاربر در انجمنی خاص ، لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي موضوع را براي مدير انجمن مربوطه شرح دهید . چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد ، لطفا آن را فقط از طريق پيغام خصوصي براي مدیریت انجمن (kemeia) ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود .

قانون شماره 28) لطفا در نظر داشته باشید که تنها افرادی به عنوان راهبر وظیفه مدیریت بر بخشی از انجمن کاهش وزن را دارند که نام کاربری آنها در صفحه مدیران درج شده باشد . لطفا همیشه با مراجعه به صفحه مذکور از آخرین تغییرات تیم راهبری انجمن مطلع باشید .

قانون شماره 29) لطفا تمام مطالب خود را با زبان شیرین پارسی در انجمن کاهش وزن درج نموده و از به کار بردن عبارات و الفاظ مغایر با فرهنگ ایرانی جدا خودداری نمایند .

قانون شماره 30) لطفا در صورت داشتن هر گونه شکایت و یا نارضایتی از سرویس دهنده ای ، توجه داشته باشید که فرد شاکی موظف است تمام اسناد و مدارک خود را داخل تاپیک و به صورت عمومی منتشر نماید به گونه ای که موجبات تشخیص درستی گفتار و نوشتار برای مدیران انجمن و تمام کاربران آن فراهم گردد . در غیر این صورت و در صورت عدم همکاری فرد شاکی ، تاپیک در اسرع وقت بسته و سپس حذف میگردد .

قانون شماره 31) لطفا توجه کنید که قوانین فعالیت در انجمن کاهش وزن ممکن است در هر لحظه و بنا به تشخیص و صلاحدید مدیران انجمن تغییر کند ، بنابراین مسئولیت آگاهی از آخرین تغییرات و باخبر شدن از جزئیات قوانین تماما متوجه کاربران بوده و هیچ مسئولیتی متوجه مدیران استاپ وزن نمی باشد .

قانون شماره 32) لطفا دقت کنید با عضویت در این انجمن ، شما مسئوليت کلیه رفتارها و ارسال هاي خود را به عهده خواهيد گرفت . در صورتي که قوانين مذکور را رعایت نکنيد به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب کاربری شما از انجمن کاهش وزن حذف خواهد شد .

به امیدرعایت وبکاربستن مواردفوق درطول عضویت دراین سایت جهت استمرارحضورشما دراین انجمن